ORLACO oznamuje zahájení dodávek nových inovativních kamer AMOS a nových monitorů s úhlopříčkou 12 ''!

06.11.2013 09:50

Prezentace nových kamer AMOS a monitorů

Křišťálově jasný rozhled okolo všech vozidel a pracovních strojů v každé situaci. Zvýšená bezpečnost, účinnost, snížení rizika poškození a zvýšení pohodlí obsluhy. To je mise Orlaco, což je důvod, proč Orlaco pokračuje v inovacích a vývoji technologií, které zlepšují řešení viditelnosti. Výsledkem je započetí výroby tří nových inovativních produktů. Jedná se o kamery AMOS, AMOSIR LED a 12" monitor.

Nové inovativní kamery AMOS a nové monitory s úhlopříčkou 12 ''

Společnost Orlaco zahájila výrobu řady sofistikovaných kompaktních kamer s technologií CMOS, kamery AMOS. AMOS je zkratka pro Advanced CMOS. Zdokonalená kamera nabízí vyšší světelnou citlivost. Navíc, kamera AMOS je prachotěsná a je chráněna proti vysokému tlaku vody. To znamená, že může být ponořena na půl hodiny do vody do hloubky až deset metrů. Záznam a obrazovce monitoru je zobrazován v reálném čase. Kamery AMOS lze kombinovat se všemi monitory Orlaco. Jsou plně záměnné s ostatními Orlaco kompaktními kamerami. Pro jednoduchou integraci s jinými systémy mají širší rozsah napájecího napětí: 12 až 24V/DC.

S kamerou AMOS, zavádí Orlaco také AMOR IR LED kameru. Tato kamera, která je založena na kameře AMOS, je vybavena upraveným objektivem a patnácti infračervenými LED diodami. Infračervené LED diody jsou aktivovány v závislosti na množství okolního světla. AMOS IR LED kamera poskytuje detailní snímky ve dne i v noci.

12” monitor

Nový 12 "monitor nahrazuje monitor 10". 12 "monitor má moderní vzhled a je vodě a prachu odolný. Monitor přichází s novým napájecím / video kabelem, tím je jednodušší montáž a je zajištěno vodotěsné připojení k monitoru. Pomocí 12" monitoru, můžete sledovat dva obrazy současně. Tato funkce se nazývá PIP, což je zkratka pro obraz v obraze. Můžete například zobrazit signál z jedné kamera na celou obrazovku a obraz z druhé kamery jako malý obrázek v levém horním rohu. Umístění a velikost obrazu v obraze lze nastavit, jak budete potřebovat. Nový typ monitoru je plně nahraditelný se stávajícími monitory Orlaco.

Více informací

Chcete se dozvědět více o produktech Orlaco? Navštivte naše webové stránky: PRODUKTY


Vybrané reference

  • Linde Material Handling
  • AIR PRODUCTS
  • Toyota Material Handling
  • HUBTEX s.r.o.
  • VOP s.r.o.

Všechny reference

Rychlý kontakt

JHI s.r.o.
Hradecká 225
503 02 Předměřice n/L

Tel.: +420 724 960 765
Fax: +420 498 771 635
E-mail:


© 2018, JHI s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑